КАТЕГОРИИ

Избрана Производи

за нас

Гуангжу Yunyang Козметика копродукции, Ltd е козметички OEM / ODM претпријатие интегрирање на истражување и развој на козметика суровини, формулација развој, обработка и производство, како и за појавување на услуги. Компанијата се наоѓа во провинцијата Гуангдонг, Кина, со 100.000 GMPC класа производство работилница, напредни опремата за производство и производство на животната средина од прва класа. Неколку производни линии задоволат различните барања на производството и приносот. YunYanger зема технологија како јадро и квалитетот, како основа да им служи на глобалната клиенти!

 

Прочитај повеќе