Nxehtë Shitjen Best Quality Whitening hidratues Honey Locion Trupi

Përshkrim i shkurtër:

Overview Quick Details Use: Body Main Ingredient: honey Supply Type: OEM/ODM Place ...


Detail Product

Produkt Tags

Përmbledhje Details shpejta

përdorni:
trup
Përbërës kryesor:
mjaltë
Lloji Furnizimi:
OEM / ODM
Vendi i origjinës:
Guangzhou, Guangdong
Numri Modeli:
H161122-3
përbërës:
bimor
Certifikimi:
GMP, MSDS, FDA, ISO9001
Forma:
krem
Grupmosha:
Të rriturit
Feature:
Heqja e flokëve, ushqyes, Whitening, anti-plakje, Firming, i lehtë, Moisturizer, Pore Cleaner
Emri i produktit:
Honey Locion trupi
funksioni:
Moisturizer, ushqyes, zbardhjen
efikasiteti:
Vonesat plakjen e lëkurës dhe rikthen qëndrueshmëri natyrore dhe qëndrueshmëri
Tipi i produktit:
Krem / locion
Ngjyrë:
e bardhë
Perdorimi:
Aplikoni për lëkurën e zonës së dëshiruar pas larjes
MOQ:
nga 5 kg
shërbimit:
1000 shishe mund të jetë OEM
Paketa:
qese pe
Product Certifikata:
ISO9001, gmpc, PMP, US Food and Drug Administration

Furnizimi Aftësia

100000 Kilogram / kilogramë në ditë

Packaging & dorëzimit

detajet Paketimi
qese pe
port
Guangzhou

Koha Lead :
Sasi (Kilogramë) 1 - 5 > 5
Lindje. Koha (ditë) 7 Të negociohet


përshkrim i produktit
Emri i produktit   Nxehtë Shitjen Best Quality Whitening hidratues Honey Locion Trupi 
përbërës

glycerinum, hyaluronate sodium, niacinamide, miell, vitaminë E, vaj jojoba, Allantoin

funksion   Moisturizer, ushqyes, zbardhjen
efikasitet   Shton lagështi për të ushqyer lëkurën, për të përmirësuar lagështi lëkurës, përmirësimin e thatësi dhe vrazhdësi. Ndërsa larjes, më mirë të ushqyer dhe madje rrjepë lëkurën, vonojë plakjen e lëkurës dhe rivendosjen bardhësi natyrore dhe qëndrueshmëri të lëkurës të shëndetshme, duke e lënë lëkurën të bardhë dhe delikate.
Tipi i produktit   Krem / locion
Ngjyrë   e bardhë
përdorim   Pas larjes, aplikoni një sasi të duhur të lëkurës së zonës së dëshiruar dhe masazh të butë deri zhytur.
moq  nga 5 kg
shërbim  1000 shishe mund të jetë OEM
paketë  qese pe
Certifikata produkt  ISO9001, gmpc, PMP, US Food and Drug Administration

 

 Guangzhou kozmetike Yunyang co., LTD. Është një ndërmarrje kozmetike OEM / ODM integrimin e kërkimin dhe zhvillimin e kozmetikës lëndëve të para, të zhvillimit formulimi, të përpunimit dhe të prodhimit, dhe shërbimeve përputhen. Kompania është e vendosur në provincën Guangdong, China, me 100.000 klasës punëtorinë e prodhimit GMPC, pajisje të përparuara të prodhimit dhe mjedis në klasë të parë të prodhimit. Disa linja prodhimi të përmbushur kërkesat e ndryshme të prodhimit dhe të prodhimit. Yun Yangzhi merr teknologji si thelbin dhe cilësisë si baza për t'i shërbyer klientëve globale!


FAQ:

Q1. Në qoftë se ne duam të rendit OEM, a ka kufizime në sasinë e rendit?
A ka një mënyrë minimale (moq)?

Moq masë të madhe varet nga lloji i produktit dhe përbërësit që ju zgjidhni. Çdo lloj produkti dhe përbërësit duhet të urdhërohet posaçërisht për ju në mënyrë të kryer kërkesa të ndryshme minimale. Pavarësisht nga lloji i produktit, ne gjithmonë ofrojnë çmime konkurruese dhe do të hulumtojnë burime të shumta të materialeve dhe përbërësve të përputhen më mirë nevojat e biznesit tuaj.

Q2. A mund të zgjedh formula e mia, përbërësit dhe lloji material për produktet e mia?
Po, patjetër. Ne mirëpresim idetë tuaja dhe formula / përbërësit specifikimet, si dhe duke siguruar që ju këshilla nga dermatologists në shtëpinë tonë. Ekspertët tanë Skin do të ju ndihmojë me marrjen e mostrave, testimin formula, dhe kontrollet e cilësisë. Ne të gjithë e ndihmojnë burim përbërësit për ju, por vetëm ato që janë të sigurt për t'u përdorur dhe
nuk janë të ndaluara me ndonjë organizatë zyrtare.

Q3. A mund të plotësisht të bëjë të njëjtin produkt që kam në posedim tim?
Ne mund të premtoj se do të jetë e saktë, por ajo do të jetë aq afër sa ajo mund të merrni. Kjo është për shkak se formulimet dhe
përbërësit të gjitha janë të kombinuara apo me burim në mënyra të ndryshme. Çdo rritje duke i dhënë për të komponimeve të veçanta komplekse. Disa përbërësit janë patentuar edhe për përdorim, ne nuk do të jetë në gjendje të përdorin këto lloje oof përbërësit
. Por përdorimi, ngjyra, erë, dhe të ndjehen do të jetë një shumë e afërt me atë që ju dëshironi.

Q4. A mund unë kërkoj për logo dhe paketimit dizajn në qoftë se unë nuk kam vet ekipin tim të projektimit ose burime?

Po sigurisht. Ne kemi një ekip të designers profesionale, ekspertë të paketimit dhe copywriters për të ndërtuar një dizajn që ju mund të jenë krenarë. Kjo mund të përfshijë hartimin e logo, paketë, katalog, dhe / ose internetit.  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    
    WhatsApp Online Chat!